Do startu 15. ročníku zbývá měsíc

Do startu 15. ročníku zbývá měsíc

Veteráni Čelkovice:

Kalendář veteránské sezóny 2016 se postupně naplňuje. Poslední velkou akcí pro historická vozidla na jihočeských silnicích bude v sobotu 1. října setkání v Táboře-Čelkovicích, které snad ani není třeba blíže představovat. První říjnová sobota je této akci zasvěcena od roku 2002, kdy se konal první ročník obnovené jízdy do vrchu v čelkovických serpentinách. Od té doby se na této trati každoročně scházejí na dvě stovky majitelů historických motocyklů a automobilů, aby si připomněli závody z poloviny 70. let minulého století, které zde pořádal táborský klub historických vozidel.

Dnes je 1. září 2016 a do startu 15. ročníku Čelkovic zbývá 31 dní. Dovolte, abychom vám stejně jako vloni podávali průběžné informace formou několika newsletterů, které k vám zamíří v následujících dnech a s nimiž si budete moci odpočítávat zbývající dny, než se opět po roce sejdeme při projížďce okolím Tábora. Komu se nechce odpočítávat dny, může si třeba vyrobit jednoduchý „metr“ a odstřihávat den za dnem podle vzoru v tomto i v každém z dalších newsletterů.

Tento newsletter, prosím, vnímejte především jako srdečnou pozvánku na sobotu 1. října 2016 do Čelkovic. Proto jej nechceme zatěžovat množstvím informací. Na začátek tedy jen to nejpodstatnější: přihlašovat se můžete do pondělí 26. září 2016 přes registrační formulář na www.veteranicelkovice.cznebo stačí poslat e-mail na adresu reditel@sps-tabor.cz, případně zavolat na mobil 608117020.

Těšíme se na setkání s vámi

Za pořadatelský tým
Marcel Gause

Přílohy ke stažení