Letos bez newsletterů

Letos bez newsletterů

Veteráni Čelkovice:

Ochrana osobních dat nás stále více tlačí do kouta a bohužel komplikuje předávání informací v případě takových akcí, jakými jsou například setkání historických vozidel. Než abychom vás bombardovali maily s žádostí o svolení se zasláním zpráv na vaši soukromou adresu, případně žádali o povolení zavolat na vaše soukromé telefonní číslo, zůstáváme raději u osvědčené formy komunikace prostřednictvím článků na našem veřejném webu. Proto vás prosíme, sledujte v následujících dnech tyto stránky. Pouze zde najdete oficiální informace. Postupně Vám takto sdělíme vše o časovém harmonogramu, o trase, o doprovodném programu atd.

Vedle "slavného" GDPR se navíc objevily další komplikace, spojené s uzavírkami na již naplánované trase. Ta nejčerstvější nás postihla na nejbolestivějším místě přímo v čelkovických serpentinách. A tak nezbylo, než totálně překopat mapu jízdy, vymyslet nové testy na trati a především předělat časový harmonogram. Tyto upravené informace najdete hned v následujcích, postupně uveřejňovaných článcích.

Omlouváme se tímto všem za letošní informační výpadek, snad těch zbývajících pět dní už proběhne v pohodě a společně si užijeme jednu z posledních akcí letošní veteránské sezóny alespoň tak hezky jako obvykle.