Odpočítávání začalo, zbývá 27 dní

Odpočítávání začalo, zbývá 27 dní

Veteráni Čelkovice:

Kalendář veteránské sezóny 2015 se postupně naplňuje. Poslední velkou akcí pro historická vozidla na jihočeských silnicích bude v sobotu 3. října setkání v Táboře-Čelkovicích, které snad ani není třeba blíže představovat. První říjnová sobota je této akci zasvěcena od roku 2002, kdy se konal první ročník obnovené jízdy do vrchu v čelkovických serpentinách. Od té doby se na této trati každoročně scházejí na dvě stovky majitelů historických motocyklů a automobilů, aby si připomněli závody z poloviny 70. let minulého století, které zde pořádal táborský klub historických vozidel.

Dnes je 7. září 2015 a do startu 14. ročníku Čelkovic zbývá 27 dní. Dovolte, abychom vám stejně jako vloni podávali průběžné informace formou několika newsletterů, které k vám zamíří v následujících dnech a s nimiž si budete moci odpočítávat zbývající dny, než se opět po roce sejdeme na startu jízdy do vrchu a při projížďce okolím Tábora. Komu se nechce odpočítávat dny, může si třeba vyrobit jednoduchý „metr“ a odstřihávat den za dnem, jak už to od konce prázdnin prý dělá jeden z pravidelných účastníků našeho setkání.

Tento newsletter, prosím, vnímejte především jako srdečnou pozvánku na sobotu 3. října 2015 do Čelkovic. Proto jej nechceme zatěžovat množstvím informací. Na začátek tedy jen to nejpodstatnější: přihlašovat se můžete do pondělí 28. září 2015 přes registrační formulář na www.veteranicelkovice.cz nebo stačí poslat e-mail na adresu reditel@sps-tabor.cz, případně zavolat na mobil 608117020.

Těšíme se na setkání s vámi

Za pořadatelský tým
Marcel Gause

Přílohy ke stažení