Registrace je otevřena do pondělí 26. září

Registrace je otevřena do pondělí 26. září

Veteráni Čelkovice:

Prosíme zájemce o účast na jubilejním 20. ročníku setkání historických vozidel Veteráni Čelkovice, aby se včas registrovali. Vaše včasné přihlášení výrazně ulehčí pořadatelům přípravné práce. Většina z Vás jste pravidelnými účastníky, a tak víte, že se náš pořadatelský tým snaží připravit co nejpřívětivější podmínky pro všechny soutěžící a že se počet vydaných startovních čísel každoročně pohybuje na hranici 200. Nechceme nikterak omezovat tento počet, jistě ale chápete, kolik času je třeba věnovat přípravě hladkého průběhu akce.

Dovolte nám ještě připomenout, že víkendové setkání Veteráni Čelkovice se skládá ze dvou samostatných částí:

  • V pátek 30. září 2022 se uskuteční 3. Večerní jízda Táborem, určená výhradně vozidlům s datem výroby do roku 1945. K účasti se přihlásíte mailovou zprávou na adresu reditel@sps-tabor.cz
  • V sobotu 1. října 2022 se uskuteční 20. ročník soutěžní jízdy Veteráni Čelkovice, určené pro všechny kategorie historických vozidel s datem výroby do roku 1992 (pro vozidla nejstarší kategorie do roku 1945 je připravena samostatná soutěžní jízda, ostatní program je společný). K účasti se přihlásíte prostřednictvím elektronické registrace z levého sloupce těchto webových stránek.
  • Obě části akce Veteráni Čelkovice jsou závěrečným podnikem osmidílného seriálu soutěží Jihočeského poháru, jehož průběžné pořadí můžete rovněž sledovat na těchto stránkách.

Dodržte tedy, prosím, uvedený postup i jednotný termín pro přihlášení se k účasti na obou částech akce, stanovený na pondělí 26. září 2022. Děkujeme.