V sobotu večer vstoupí čtvrtá osobnost do čelkovické síně slávy

V sobotu večer vstoupí čtvrtá osobnost do čelkovické síně slávy

Veteráni Čelkovice:

Nápad založit síň slávy, do níž bychom každým rokem uváděli jednu osobnost veteránského hnutí, se zrodil před třemi roky. Od té doby každoročně hledáme člověka, který se významných způsobem zasloužil o uchování tradic českého motorismu třeba záchranou historicky zajímavých motocyklů a automobilů nebo jiným způsobem přispívá k připomenutí toho, co dodnes smíme užívat z technického dědictví po našich předcích.

Kdo bude letos uveden do síně slávy jako její čtvrtá osobnost, nemůžeme prozradit. Nominace samozřejmě již proběhla a její jméno zná jen několik zasvěcených. Zveřejněno bude až na slavnostním večeru v areálu SPŠ Tábor. I vy ovšem můžete být při tom. Připraven je pro vás přibližně dvouhodinový program (16.30 až 18.30 hodin), jehož součástí je nejen povídání, vyhlašování a vzpomínání, ale také večeře a následné pohoštění v ceně 100 Kč na osobu. V případě zájmu tuto částku uhradíte společně se startovným v sobotu ráno při prezenci u SPŠ Tábor.

Věřím, že ty z vás, kterým to čas umožní, tato přidaná aktivita oslovila a že se nám společně podaří pokračovat v nové tradici, která naše setkání opět o něco více společensky posouvá k pozapomenutým hodnotám života našich otců a dědů.