Začíná série newsletterů

Začíná série newsletterů

Veteráni Čelkovice:

Zbývá týden do startu 18. ročníku setkání historických vozidel Veteráni Čelkovice a my vás začneme zásobovat aktuálními informacemi tradiční formou newsletterů, jejichž znění si můžete ode dneška pravidelně přečíst i zde na našich webových stránkách.

Dnešní informace se týká přihlašování do soutěže. Děkujeme všem, kteří jste se již zaregistrovali. Předběžná startovní listina bude poprvé zveřejněna zítra (v neděli) ve druhém letošním newsletteru a každý den ji budeme aktualizovat. Vás, kteří jste se zatím nezaregistrovali, prosíme, abyste tak učinili nejpozději do středy 2. října 2019. Děkujeme za dodržení termínu, moc nám to pomůže v závěru příprav soutěže.

Zároveň upozorňujeme ty, kteří se aktivně zapojili do Jihočeského poháru a sledují jeho průběžný vývoj, že na našich stránkách máte k dispozici kompletní výsledky po kategoriích i absolutně po čtyřech soutěžích a že v Čelkovicích, které jsou závěrečným podnikem seriálu, máte reálnou šanci ještě zásadním způsobem ovlivnit konečné pořadí. Hodně štěstí.