Nová sezóna se nezadržitelně blíží

Nová sezóna se nezadržitelně blíží

Veteráni Čelkovice:

Zatímco se venku ještě občas objevují sněhové vločky a teplota vzduchu k vyjížďce v otevřeném automobilu nebo na motocyklu zatím moc nevybízí, ti aktivnější se již chystají. Byť třeba jen teoreticky návštěvou výstavy nebo veteránské burzy.

Ani my jsme nezaháleli, i když jste o nás celé dva měsíce neslyšeli. S mírným zpožděním totiž v polovině února vzniklo druhé číslo čtvrtletníku Autosport Klasik (premiérové vydání Autosport Klasiku číslo 1 jste všichni v roli účastníků Čelkovic obdrželi 4. října). Trochu nás přitom potrápila vazba brožury, neboť velký počet stran nebylo možné sešít tradičním způsobem.

Nevzdali jsme to ale a po troše experimentování jsme dospěli až do současné podoby čtvrtletníku s  tvrdými deskami a kvalitní laminovanou obálkou, takže z původní brožury jsme vytvořili opravdovou 120stránkovou celobarevnou knížku s reportážemi z veteránských akcí, z návštěv domácích i zahraničních muzeí, s osobnostními profily, technickými popisy nebo návraty do historie významných světových značek.

Nezapomínáme přitom na základní motto této publikace, jejímž posláním je primárně mapovat veteránské dění na jihu Čech. To zaručuje u všech kapitol jejich autorskou původnost, což platí i o většině publikovaných fotografií. Pracnější a technicky náročnější výroba si sice vyžádala vyšší prodejní cenu 150 Kč, za ní však dostanete výrazně kvalitnější výrobek s trvalou hodnotou.

Jaký je obsah Autosport Klasiku č. 2:

Kaleidoskop událostí
Kalendář akcí

Reportáže:
Vzpomínka na Winter Trial 2013
Col de Svatý Jan
První Chotovinské zatáčky
O pohár města Soběslav
Čelkovice 2014
Jihočeský pohár 2014 je v cíli
Překvapení v horkém Bibione

Technika:
MTX 1-06, poslední easter z Metalexu

Nové knihy:
Metalex, český výrobce sportovních automobilů a motocyklů

Pozvánka do muzea:
Poštovní muzeum Vyšší Brod
Veteran Muzeum Nová Bystřice
Louwman Museum den Haag (NL)

Osobnost:
Jan Pták st., osobnost na dvou kolech
Jan Soukup, v zajetí veteránů

Historické ohlédnutí:
100 let značky Maserati
Šest legend od Bugatti

Pokud jste tak již neučinili, můžete Autosport Klasik č. 2 objednat na adrese: gause@centrum.cz nebo telefonicky na čísle 608117020. Cena čtvrtletníku je 150 Kč. V příloze najdete ukázku jedné z kapitol druhého čísla.

Nabízíme Vám rovněž možnost osobního odběru (způsob stačí domluvit mailem na výše uvedené adrese nebo telefonicky). Vyhnete se tak stále zvyšujícím se poplatkům za poštovní služby.