Aktuálně

17. ročník Čelkovic je za dveřmi

22.8.2018
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Letošní start čelkovické jízdy připadá na sobotu 6. října 2018. Již nyní se ale můžete přihlásit prostřednictvím jednoduché registrace na našich webových stránkách, a to až do pondělí 1. října 2018. Děkujeme za dodržení termínu.

Jan Soukup v cíli své celoživotní jízdy

07.8.2018
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Na počátku tohoto týdne nás zastihla smutná zpráva. Zemřel Jan Soukup, nestor táborských setkání historických vozidel Veteráni Čelkovice. Zúčastnil se všech novodobých ročníků soutěže a po právu se stal první osobností v čelkovické síni slávy. Jeho startovní číslo 1 bude slavnostně vyřazeno a počínaje letošním ročníkem již nebude přidělováno.

A je tu další veteránská sezóna

06.5.2018
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Dlouhá zima je pryč a veteránské akce se opět dostávají do hlavních víkendových programů. Z těch větších na jihu Čech už proběhly O sto šest Jihočeským krajem nebo nenapodobitelná Křivonoska. A za tři týdny startuje pětidílný Jihočeský pohár soutěží Veteráni Jindřichohradeckem. V sezóně 2018 je na co se těšit.

Hodnocení 4. ročníku JČ poháru

26.11.2017
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Absolutním vítězem a držitelem Putovního poháru hejtmanky Jihočeského kraje se stal pan Jaroslav Pecín, který tak obhájil loňské prvenství a pohár získal do držení již potřetí.

Výsledky a první fotogalerie

08.10.2017
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
16. ročník setkání historických vozidel Veteráni Čelkovice 2017 je minulostí. Pravda, nebylo nejtepleji, ale hrozba deště se nám vyhnula a na cestu zasvítilo i sluníčko. Součástí článku je kompletní pořadí po jednotlivých kategoriích a také odkaz na první fotogalerii.

Osobnost čelkovické síně slávy

05.10.2017
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Před dvěma roky si odbylo premiéru posoutěžního posezení s uvedením první osobnosti do čelkovické síně slávy a setkalo s příznivým ohlasem vás všech, kteří jste se večerního programu účastnili. Nejinak tomu bylo vloni. Proč si to tedy letos nezopakovat. Mimochodem, neveřejnou nominaci na osobnost roku 2017 už jsme učinili.

Kudy se pojede a v jakých časech

03.10.2017
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Tradiční sraz je v sobotu ráno u táborské průmyslovky v Komenského ulici, kde proběhne registrace účastníků. Odsud vyrazí první startující v 9.00 hodin do první etapy, která povede směrem na Sezimovo Ústí a Planou nad Lužnicí, dále přes Turovec ... další informace v článku.

V čem se bude soutěžit a jak hodnotit

02.10.2017
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Základní smyslem setkání je jízda pro radost vlastní i ostatních. Soutěžíme o ceny, ale ne za každou cenu. Jde o hezky prožitý den, jeden z posledních veteránských před dlouhým zimním obdobím.

Ve znamení dvojité osmičky a Š130RS

01.10.2017
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Letos uplynulo přesně 40 let od významného úspěchu mladoboleslavské automobilky Škoda na Rallye Monte Carlo 1977. Soutěžní kupé Š 130 RS obsadilo první dvě místa v kategorii do 1300 cm3 a nechalo za sebou řadu favorizovanějších konkurentů. A bude také v Čelkovicích - v ostré soutěžní verzi!

Čelkovice 2017 - startovní listina

29.9.2017
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Jak jsme slíbili, ještě před ukončením registrace vás chceme průběžně informovat o tom, jak se plní jednotlivé kategorie našeho setkání Veteráni Čelkovice 2017. Po otevření článku tedy najdete v příloze seznam dosud přihlášených účastníků. Seznam budeme postupně aktualizovat. (AKTUALIZOVÁNO k 3. 10. 2017)

Registrujte se včas na Čelkovice

07.8.2017
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
16. ročník setkání historických vozidel v Táboře-Čelkovicích se nezadržitelně blíží. Startujeme první sobotu v říjnu, tedy 7.10.2017. Chcete-li být příjemci průběžných informací ještě před konáním akce, zaregistrujte se včas do startovní listiny. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na těchto stránkách.

Jihočeský pohár počtvrté

16.3.2017
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Další ročník Jihočeského poháru se blíží. V roce 2017 nás čeká opět pětice soutěží, rozložených rovnoměrně do celé sezóny od jara do podzimu. S pohárem se tak stejně jako před rokem podíváte do Jindřichova Hradce, do Křenovic, projedete si Chotovinské zatáčky, objedete Selské baroko a závěr prožijete v Táboře-Čelkovicích.

PF 2017

22.12.2016
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Počet veteránských akcí a okruh přátel, kteří se nezištně starají o historické automobily a motocykly, se na jihu Čech neustále rozrůstá. Díky za to Vám všem i za uspořádaná setkání v roce 2016. Těšíme se na setkání s Vámi v nadcházející veteránské sezóně, mnoho šťastných kilometrů a rok 2017 plný pohodových motoristických zážitků.

Jan Pták st. druhou osobností v síni slávy

08.10.2016
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Nejen setkání historických vozidel Veteráni Čelkovice je za námi, známé je rovněž jméno druhé osobnosti, která vstoupila do čelkovické síně slávy. Stal se jí pan Jan Pták st., který je dlouholetým účastníkem veteránských soutěží a uchovává památný závodní motocykl ESO 500 OHV.

Čelkovice 2016

01.10.2016
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Patnáctý ročník setkání historických vozidel Veteráni Čelkovice dospěl ke zdárnému konci. Známe vítěze ve všech vypsaných kategoriích a nezbývá než se těšit na příští rok. Ke vzpomínce na letošní soutěžní první říjnovou sobotu ať vám tedy poslouží alespoň tato reportáž, doplněná o fotogalerii a krátký videozáznam.

Další osobnost do čelkovické síně slávy

26.9.2016
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Před rokem se premiéra posoutěžního posezení s uvedením první osobnosti do čelkovické síně slávy setkala s příznivým ohlasem vás všech, kteří jste se večerního programu zúčastnili. Proč si to tedy letos nezopakovat. Mimochodem, neveřejnou nominaci na osobnost roku 2016 už jsme učinili.

Jaká jsou letošní soutěžní pravidla

22.9.2016
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Čelkovická setkání mají svá pravidla dlouhodobě daná, přesto se s každým ročníkem snažíme přinášet něco nového, čím bychom soutěžní den vám účastníkům oživili a udělali pestřejší. Nejinak tomu bude letos, například přesným měřením testů pravidelnosti na setinu sekundy.

Kudy a kdy se letos pojede

08.9.2016
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Od vydání prvního letošního newsletteru uplynul právě týden a už k vám míří další informace o letošním setkání historických vozidel Čelkovice 2016. Tentokrát se zaměříme na trasu a časový harmonogram celodenní akce.

Do startu 15. ročníku zbývá měsíc

01.9.2016
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Úvodní zářijový víkend je těsně před námi a to znamená jediné. Jihočeský pohár se přiblížil ke svému závěru. Po sobotním Selském baroku se startem ve Veselí nad Lužnicí (3. 9. 2016) na vás už čeká jen tradiční setkání historických vozidel v Táboře-Čelkovicích. Do jeho konání tedy zbývají pouhé čtyři týdny.

PF 2016

01.1.2016
Veteráni Čelkovice: Ilustrační obrázek
Rok 2015 nám přinesl množství dalších skvělých zážitků. Za to patří poděkování pořadatelům i účastníkům všech akcí, kterých jsme se mohli společně s vámi zúčastnit aktivně nebo jen tak jako hosté. Přejeme vašim setkáním historických vozidel neméně vydařenou novou sezónu a těšíme se s vámi na shledanou v roce 2016.
Stránkování: Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Následující